YURTDIŞI FAALİYETLERİMİZ

• PAKİSTAN

Yüz yıllardır devam eden Pakistan Türkiye kardeşliğine paralel olarak ticari işbirliklerine de girerek Pencap eyaleti başkenti Lahor ‘un atık yönetimi ve şehir temizliğini başlattık.

Campak Grup bünyesinde bulunan iş kollarımızdan birisi de ulaşım sektörüdür. İstanbul’da toplu ulaşımın önemli parçalarından olan Erguvan otobüslerini işleten grubumuz toplu ulaşımdaki  tecrübesini Pakistan’a da taşımıştır. Bu çerçevede Paköz isminde kurduğumuz şirket aracılığıyla Lahor kentinin ilk toplu ulaşım otobüsleri tarafımızca alınmıştır ve işletilmektedir. Pakistan halkı tarafından büyük ilgi  gören bu hizmetimiz tüm şehir hatlarında devam etmektedir.

 

• GANA

Afrika’nın yükselen yıldızı Gana da atık yönetimi konusunda tecrübelerimizi paylaşmak üzere yerel ortağımızla başlattığımız çalışmalarımız sonuçlandı ve başkent Akra'da transfer istasyonumuz faaliyete başlamış bulunmaktadır.

Atıkların daha sağlıklı taşınmasında önem taşıyan transfer istasyonu yapılması, işletilmesi ve atıkların taşınması konusunda başlattığımız işbirliğimizin gelecekte artarak devam etmesini ümit ediyoruz.transferistasyonu1

transferistasyonu2