BİZ KİMİZ

            Campak 1967 yılında İstanbul'da genel temizlik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Campak Grup, Türkiye ve diğer ülkelerin ihtiyaçlarını takip ederek ve gelişmekte olan teknolojilerle kendini geliştirdi ve büyümesini sürdürdü. Campak Group, 15.000 çalışanıyla, Türkiye'de 6 şirket ve yurtdışında 4 farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Entegre atık yönetimi, endüstriyel temizlik hizmetleri, entegre tesis yönetimi, güvenlik görevlisi hizmetleri, güvenlik görevlileri eğitimi, insan kaynakları yönetimi, otomobil parkı yatırımı ve işletmeciliği, ev içi toplu taşıma hizmetleri, yemek hizmetleri   ve restoran işletmeciliği sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz.

Campak Grup, Avrupa Kalite Standartlarında hizmet veren şirketler arasında yer alarak yerli ve yabancı rekabet gücüne ulaşmıştır. Campak, know-how ve sermaye gücünü paylaşarak İstanbul ve Lahore / Pakistan, Accra / Gana, Kazablanka / Fas ve Riyad / Suudi Arabistan'ın yanısıra Türkiye'nin diğer şehirlerinde yatırım yapmıştır.

• 1967, Türkiye'de ilk endüstriyel temizlik hizmetlerinin başlatılması

• 1977, Halı ve ev tekstili ürünleri temizleme fabrikası kurularak modern makinalarla donatıldı.

• 1981, Türkiye'de araç temizleme sistemini geliştirerek Campak markasıyla ilk "otomatik kuaför" tanıtımı.

• 1983'te Campak, Türkiye'nin en büyük havalimanı olan Atatürk Havalimanı'ndaki tüm terminallerin genel temizlik hizmetlerini başlattı. Havalimanı temizliği, Türkiye'de ilk kez özel bir şirket tarafından gerçekleştirildi.

• 1988'de, tüm uçakların temizlik hizmetleri 1988 yılında yurtdışında gerçekleştirilen grup tarafından gerçekleştirildi.

• 1998, Campak Grup, Türkiye'den ilk hizmet ihracatı gerçekleştiren Bükreş - Romanya'ya yatırım yapmıştır.